Skip to main content

Zirņusala – daba mijas ar pilsētvidi!

Mūsdienīga pieeja ikdienas steigas saskaņai ar mierpilnu brīžu baudīšanu ģimenes un draugu lokā.

Sajūtas

Zirņusalas burvība slēpjas sajūtās, kas rodas esot šeit – tuvāk mieram un harmonijai, tuvāk Daugavas ūdeņu spēkam un vēja enerģijai, tuvāk putnu spārnu vēzieniem un ģimeniskiem smiekliem. Zirņusala – kur daba mijas ar pilsētvidi!

Praktiskums

Zirņusalas plašais, zaļais apvidus ir lieliski piemērots Jūsu sapņu privātmājas celtniecībai. Visi zemes gabali ir nodrošināti ar visām nepieciešamajām inženierkomunikācijām – elektrību, ūdeni, kanalizāciju, lietus kanalizāciju, gāzi, ielu apgaismojumu.

Atpūta

Zirņusalas teritorijā atpūtas iespējas atradīs ikviens iemītnieks. Pašiem mazākajiem ir izveidots rotaļu laukums bērzu birzs paēnīī. Lielākiem – sporta un aktīvās atpūtas laukums. Ūdens mīļiem iecienīta būs ērtā pludmales vieta un nesteidzīgo pastaigu cienītājiem – ceļš apkārt salai un tiltiņš, kas pastaigu vedīs līdz pat “Dārziņiem”. Tāpat, rūpes par dabu un mūsu vidi – teritorijā atradīsiet arī dalīto atkritumu šķirošanas laukumu.

Ērtums

Zirņusala ir tepat blakus. Rīgas robeža ir 200m attālumā, sabiedriskais transports – 15 minūšu gājiena ietvaros. Veikali, bērnudārzi, skolas, pasts, kafejnīcas, poliklīnika un banka ir tikai 10 minūšu brauciena attālumā – Salaspilī. Tepat arī ceļi kas ved gan uz Jūrmalu, gan Bausku, gan Ogri, gan Saulkrastiem!

Brauc, apskati un rezervē zemesgabalu savas sapņu mājas būvniecībai!

Zirņusala ciemats
Zirņusalas Pludmale

Pludmale

Vieta peldešanai un makškerešanai
Zirņusalas Pludmale

Pludmale

Vieta peldešanai un makškerešanai
Zirņusala tilts

Tilts

Ļoti gleznaina vieta
Zirņusala tilts

Vieta piknikam

Unikāla dabas vieta
Zirņusala tilts

Vieta piknikam

Unikāla dabas vieta
Zirņusala Jauns pievedceļš

Ceļš

Jauns pievedceļš
Zirņusala Jauns pievedceļš

Bērnu rotaļu laukums

ir izgatavots no koka
Zirņusala Jauns pievedceļš

Ceļš gar upi

Zirņusala Jauns pievedceļš

Ūdenskrātuve

Rīgas HES ūdenskrātuve

Zirņusalas

Atrašanās vieta

Arvien vairāk cilvēku par dzīvesvietu izvēlas kādu no Pierīgas apkaimēm. Un ne velti – tas dod iespēju vien pāris kilometrus aiz galvaspilsētas robežas baudīt miera piepildītu ikdienu un novērtēt skaistās Latvijas dabas varenumu. Par vienu no ainaviskākajām Pierīgas apkaimēm var saukt Zirņusalu – iegarenu pussalu Salaspils novadā, ko no trim pusēm apskalo likteņupe Daugava. Vien piecu līdz desmit minūšu brauciena attālumā atrodas visa nepieciešamā infrastruktūra – skolas, pirmskolas izglītības iestādes, bankas, veikali, pasts, ārstniecības iestādes un citi svarīgi objekti. Tā kā ciemats atrodas netālu no Rīgas apvedceļa, no tā ērti iespējams nokļūt uz visos galvenajos virzienos ārpus Rīgas.

Lai uzzinātu vairāk

Sazinieties ar mums

Zirņusala, Salaspils novads, Latvija
Lūdzu, ierakstiet savu vārdu
Lūdzu, ierakstiet savu e-pastu.
Lūdzu, ierakstiet savu tālruni
Invalid Input

Finanšu partneri


© 2021 ZIRŅUSALA