Skip to main content
Zirņusala

Infrastruktūra

Elektrība

Elektrība

Visi Zirņusalas zemesgabali ir nodrošināti ar lielas jaudas elektrības iespējām. Katram zemesgabalam ir iespēja iegūt līdz pat 64A 3 fāzu pieslēgumu, kas dos iespēju ne tikai nodrošināt ēku ar alektroapgādi, bet arī pieslēgt pirts ēku, baseinu vai nodrošināt auto elektrouzlādi. Elektrotīklu īpašnieks ir AS Sadales Tīkls.
Gāze

Gāze

Visi Zirņusalas zemesgabali ir nodrošināti ar gāzes pieslēguma iespēju ēku apkurei un gāzes plītīm. Teritorijā ir izbūvēti gāzes apgādes tīkli līdz katra privātmāju apbūves zemesgabala robežai, kas nodrošina sašķidrinātās gāzes lietošanu. Sašķidrināto gāzi visā Zirņusalas teritorijā nodrošina SIA Latvijas Propāna Gāze. Ir iespējama arī cita veida apkures sistēmu izmantošana, kā siltumsūkņi, malkas un granulu apkure u.c.
Ūdensapgāde

Ūdensapgāde

Visi Zirņusalas zemesgabali ir nodrošināti ar ūdensapgādes pieslēgumu. Teritorijā ir izbūvēti ūdensapgādes tīkli līdz katra privātmāju apbūves zemesgabala robežai. Ūdensapgādi visai Zirņusalas teritorijai nodrošina SIA Zirņusala. Ūdens tiek iegūts Zirņusalas teritorijā no diviem 100 metrus dziļiem urbumiem, filtrēts un attīrīts.
Kanalizācija

Kanalizācija

Visi Zirņusalas zemesgabali ir nodrošināti ar sadzīves kanalizācijas pieslēgumu. Teritorijā ir izbūvēti sadzīves kanalizācijas tīkli līdz katra privātmāju apbūves zemesgabala robežai. Sadzīves kanalizācijas pakalpojumu visā Zirņusalas teritorijā nodrošina SIA Zirņusala.Sadzīves kanalziācija tiek novadīta uz kopēju bioloģiskās attīrīšanas staciju.
Internets

Internets

Pāris simtu metru attālumā no Zirņusalas teritorijas atrodas telekomunikāciju tornis, kas nodrošina spēcīgu visu trīs galveno Latvijas mobilo sakaru operatoru 4G pāklājumu labā kvalitātē.
Ceļi un ielu apgaismojums

Ceļi un ielu apgaismojums

Zirņusalā ir izbūvētas ielas ar asfaltbetona segumu un nodrošināts ielu apgaismojums ar energoegfektīviem LED apgaismes ķermeņiem. Ielām izbūvēta arī lietus kanalizācijas sistēma.
Atkritumu apsaimniekošana

Atkritumu apsaimniekošana

Zirņusalā atkritumu apsaimniekošanu nodrošina kompānija SIA Eco Baltia Vide. Rūpēs par dabu un musu vidi, Zirņusalā ir izveidots sadzīves atkritumu sķirošanas punkts papīram, kartona, plastmasai un stiklam.
Sabiedriskais transports

Sabiedriskais transports

620 metrus no Zirņusalalas Rīgas Pilsētas “Dārziņu” teritorijā ir pieejama SIA Rīgas Satiksme sabiedrisko autobusu maršrutu Nr. 18 (uz Rīgas Centrālo staciju) un Nr 31 (uz Juglu) pieturvieta. Salaspils pašvaldība nodrošina skolēnu autobusu skolēnu nogādāšanai no un uz Salaspils skolām. 1,9 kilometru attālumā no Zirņusalas atrodas dzelzceļa stacija “Dārziņi”.
Zemes gabalu

Apbūves parametri

Maksimalais apbūves blīvums ir

30% no zemes gabala platības

Maksimālā apbūves intensitāte ir

60% no zemes gabala platības

Maksimālais stāvu skaits –

3 stāvi

Lai uzzinātu vairāk

Sazinieties ar mums

Zirņusala, Salaspils novads, Latvija
Lūdzu, ierakstiet savu vārdu
Lūdzu, ierakstiet savu e-pastu.
Lūdzu, ierakstiet savu tālruni
Invalid Input

Finanšu partneri


© 2021 ZIRŅUSALA